Хотел Лазур 









Съобщете, че видяхте обявата в Rooms.bg
Обекти за настаняване
Семеен хотел в центъра на Равда, на 50 м от морето, на 200 м от плажа на Равда.
Хотелът съчетава тишината и уюта подходящи за семейна почивка с деца с близостта до Несебър и Слънчев бряг и неизброимите възможности за денонощен купон, които предлагат тези два центъра за развлечение и на най- претенциозните купонджии.
Информация за стаите:
Разполагаме с два просторни апартамента удобни, както за платежоспособни семейства, така и за две (!) семейства с по-скромни възможности.
Апартаментите се състоят от просторни антре с хладилник, санитарен възел с вана, спалня с двойно легло, климатик и тераса; и голяма стая с изглед към морето и две тераси, две легла, ъглов разтегателен диван и разтегателно единично канапе, телевизор и висока маса.
По- малките апартаменти нямат изглед към морето, а стаите са по-скромни като размер, но достатъчно удобни за почивка на 4-5 човека и с всички екстри на големите апартаменти с изключение на ваната и ъгловата мебел.
Стаите са със санитарен възел, тераса, климатик, две легла и трето разтегателно канапе.
Допълнителни услуги:
Към хотела има пица-ресторант с чудесна кухня, на невероятни цени.
Можем да ви предложим и цени с включена закуска, полупансион или пълен пансион, които да ви изненадат приятно.

