Къща за гости Бендида Вилидж 

Съобщете, че видяхте обекта в Rooms.bg
Изгодни оферти
"Бендида вилидж" е самостоятелен комплекс от къщи, предлагащ на гостите си уют и спокойствие, разположен в гр. Павел баня или така наречената "Долина на Тракийските царе". Комплексът разполага с 5 комфортни, напълно самостоятелни къщи, всяка от тях на два етажа. На първия етаж има напълно обзаведен кухненски бокс, включващ мивка, микровълнова печка, котлони с абсорбатор, кана за топла вода, хладилник, както и необходимата посуда за приготвяне и сервиране на храна и напитки. Тук е трапезарията и дневната, обзаведени с маса за хранене на 6 човека, диван и фотьойл, телевизор, както и баня с тоалетна. На втория етаж са рaзположени 2 спални помещения и баня с тоалетна. Едната стая е с две самостоятелни легла, а другата е със спалня. В тях има необходимите гардероби, бюра и нощни шкафчета. Всяка къща разполага с по 2 тераси на втория етаж с изглед към Стара планина и Средна гора. Максимален капацитет за настаняване в една къща – шест човека, ако се използва диванът в дневната /на първия етаж/. Към всяка къща има самостоятелна лятна веранда с изглед към Стара планина и вътрешния двор. Осигурен е безплатен безжичен интернет достъп. Във всички помещения има климатик.
В обслужващата сграда са разположени рецепция, СПА център с джакузи, сауна и парна баня, детски кът, ресторант /семинари до 30 човека/ с голяма лятна веранда с барбекю и пещ. В двора, който е изцяло озеленен е разположен летен външен басейн с размери 15х6м. с детска секция. Ползването на басейна и джакузито с топла минерална вода, плюс сауната е безплатно за посетителите на комплекса. Басейнът е закрит и е с капацитет 8-10 човека.
Комплексът разполага със самостоятелен паркинг. Комплексът предлага настаняване със закуска, настаняване със закуска и вечеря и настаняване със закуска, обяд и вечеря. Възможност за наемане на целия комплекс за организиране на семейни и фирмени партита по индивидуална заявка и програма.
В непосредствена близост се намира конна база, на 2км е яз. Копринка, а на разстояние до 25 км. се намират множество исторически и природни забележителности.
Удобства в обекта
Удобства в околността
Цени за обект
Тип стая | Изхр. | от 01 Януари до 31 Декември |
---|---|---|
Вила/Къща | BB | 128.00 лв. |